Web Geliştiricileri için En İyi GitHub Depoları

Web Geliştiricileri için En İyi GitHub Depoları

Node.js için En İyi Uygulamalar

Bu depo, Node.js'nin en iyi uygulamalarında en üst sıradaki olmasınının sebebide aşırı iyi olması.Node js yanı sıra Docker, Kubernetes vb. diğer araçlarla entegrasyonuda anlatıyor.
Nodejs

HTML5 Genel Bilgi

HTML5 Boilerplate, hızlı, sağlam ve uyarlanabilir web uygulamaları veya siteleri oluşturmak için profesyonel bir ön uç şablonu. Bu proje, yıllarca süren yinelemeli geliştirme ve topluluk bilgisinin ürünüdür.
Html5

RealWorld

RealWorld, herhangi bir ön ucu (React, Angular 2 ve daha fazlası) ve herhangi bir arka ucu (Node, Django ve daha fazlası) seçmenize ve uygulamanın gerçek dünyadaki bir örneğini görmek için her ikisini de entegre etmenize olanak tanır.
RealWorld

Henüz Js Bilmiyorsanız

Bu, JavaScript dilinin temel mekanizmalarının derinliklerine inen bir dizi kitaptır. Tüm kitaplar tamamen ücretsizdir ve bunları depoda çevrimiçi olarak okuyabilirsiniz.
JS

Airbnb JavaScript Kılavuzu

Bu, Airbnb'nin son derece hassas ve profesyonel bir stil rehberidir. Bu kılavuz, yol boyunca size yardımcı olacak kod parçacıklarıyla birliktel bile temgilere girerek JavaScript'i içten dışa anlamanıza yardımcı olacaktır.
Aırbnb JS

Storybook

Storybook Open book, UI bileşenleri için bir geliştirme ortamıdır. Bir bileşen kitaplığına göz atmanıza, her bileşenin farklı durumlarını görüntülemenize ve bileşenleri etkileşimli olarak geliştirmenize ve test etmenize olanak tanır.
Story Book

Front-End-Checklist

Ön Uç Kontrol Listesi, web sitenizi veya HTML sayfanızı üretime geçirmeden önce sahip olmanız veya test etmeniz gereken tüm öğelerin kapsamlı bir listesidir.
Story Book

Girl Eating Pizza

Son zamanlarda Visual Studio Code, düzenleyicilerinin çevrimiçi bir sürümünü de başlattı. Masaüstü uygulamasının hafif bir sürümüdür.

Girl Eating Pizza

Web Geliştiricileri için En İyi GitHub Depoları