RightNow - Anonim Chat

Yeni insanlarla tanışmak için anonim rastgele sohbet uygulamasıdır.

Açıklama

Yeni insanlarla tanışmak için anonim rastgele sohbet uygulamasıdır. Herhangi bir giriş veya hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Tek bir dokunuşla bire bir sohbete başlayın. Bu uygulamayı kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısınız. Uygunsuz içerik yüklemeyin: çıplaklık, ırksal veya saldırgan içerik yok. Koşullarımızı ihlal ederken yakalanırsanız, erişiminiz kalıcı olarak engellenebilir.

Gizlilik Politikası

Hizmet kullanıcılarımızın gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz.
Bu politika, hizmet kullanıcılarımızın kişisel verileriyle ilgili olarak bir veri denetleyicisi olarak hareket ettiğimiz durumlarda geçerlidir; başka bir deyişle, bu kişisel verilerin işlenmesinin amaçlarını ve araçlarını belirlediğimiz yer.
Hizmetimizi kullanmanız, bu politikada belirtilen kişisel verilerin iletilmesine onay verdiğinizi gösterir.

Kişisel verilerinizi nasıl kullanıyoruz

Hizmetimizi kullanımınızla ilgili verileri ("kullanım verileri") işleyebiliriz. Kullanım verileri, IP adresinizi, coğrafi konumunuzu (ülke ve eyaletle sınırlı), tarayıcı türünü ve sürümünü, işletim sistemini, yönlendirme kaynağını, ziyaret süresini, sayfa görüntülemelerini ve web sitesi gezinme yollarını ve ayrıca zamanlama, sıklık hakkında bilgileri içerebilir. ve hizmet kullanım şekliniz. Kullanım verilerinin kaynağı, analitik izleme sistemimizdir. Bu kullanım verileri, hizmetimizin kullanımının analiz edilmesi amacıyla işlenebilir. Bu işlemenin yasal dayanağı, Bölüm 1'de belirtildiği gibi hizmetimizin kullanımı biçimindeki onayınızdır.
Ürünler ve/veya hizmetlerle ilgili olarak bize gönderdiğiniz herhangi bir sorguda yer alan bilgileri ("sorgu verileri") işleyebiliriz. Sorgulama verileri, size ilgili mal ve/veya hizmetlerin sunulması, pazarlanması ve satılması amacıyla işlenebilir.
Müşteri iletişim bilgileri ("müşteri ilişkileri verileri") dahil olmak üzere müşteri ilişkilerimizle ilgili bilgileri işleyebiliriz. Müşteri ilişkileri verileri adınızı, iletişim bilgilerinizi ve sizinle aramızdaki iletişimlerde yer alan bilgileri içerebilir. Müşteri ilişkileri verilerinin kaynağı sizsiniz. Müşteri ilişkileri verileri, müşterilerle olan ilişkilerimizi yönetmek, müşterilerle iletişim kurmak, bu iletişimlerin kayıtlarını tutmak ve ürün ve hizmetlerimizi müşterilere tanıtmak amacıyla işlenebilir.
E-posta bildirimlerimize ve/veya haber bültenlerimize ("bildirim verileri") abone olmak amacıyla bize sağladığınız bilgileri işleyebiliriz. Bildirim verileri, size ilgili bildirimleri ve/veya haber bültenlerini göndermek amacıyla işlenebilir.
Bize gönderdiğiniz herhangi bir iletişimde yer alan veya bununla ilgili bilgileri ("yazışma verileri") işleyebiliriz. Yazışma verileri, iletişim içeriğini ve iletişimle ilişkili meta verileri içerebilir. Hizmetimiz, hizmet iletişim formları kullanılarak yapılan iletişimlerle ilişkili meta verileri oluşturabilir. Yazışma verileri, sizinle iletişim kurmak ve kayıt tutmak amacıyla işlenebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi ve kullanıcılarla iletişimimiz için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Hizmetimize erişmek için kullanılan istemci uygulamanız (web tarayıcısı veya mobil uygulama) ve ortamı (işletim sistemi ve donanım) hakkındaki bilgileri ("müşteri verileri") işleyebiliriz. İstemci verileri, IP adresinizi, tarayıcı türünü ve sürümünü, tarayıcı özelliklerini, işletim sistemi türünü ve sürümünü, donanım kurulumunu, imei/esn kodunu, cihaz üreticisini, seri numarasını ve model adını içerebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Hizmetimiz aracılığıyla kısa mesajlarla gönderdiğiniz bilgileri ("mesaj verileri") işleyebiliriz. Mesaj verileri, bu tür bir aktarımın sağlanması ve hizmetimizin yönetilmesi amacıyla işlenebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi, hizmetimizi izleme ve iyileştirme için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Hizmetimizdeki diğer kullanıcılarla iletişiminiz hakkındaki bilgileri ("iletişim verileri") işleyebiliriz. İletişim verileri, her iki taraf için müşteri ve kullanım verilerini, iletişimin gerçekleştiği saat ve tarihi ve uzunluğunu içerebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi, hizmetimizi izleme ve iyileştirme için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Uygunsuz davranış nedeniyle yasaklanmanız durumunda yasağınızla ilgili bilgileri ("yasaklama verileri") işleyebiliriz. Yasak verileri, kullanıcının belirli bir süre boyunca hizmetimizi kullanmasını engellemek için gerekli olan farklı kullanım verileri ve müşteri verileri öğelerini, ayrıca bir kullanıcının video kaynağından elde edilen video karesinin bir görüntüsünü içerebilir. Bu görüntü, başka bir kullanıcıdan (muhatap) gelen bir şikayet ile birlikte veya davranışsal faktörlere (muhatapların bağlantıyı ne sıklıkla kestiği, sohbet oturumlarının ortalama süresi, şüpheli mesaj kalıpları, vb.). Hizmetimizin doğru yönetimi için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Hizmetimizin başka bir kullanıcısı sizin hakkınızda şikayette bulunursa şikayet bilgilerini ("şikayet verileri") işleyebiliriz. Şikayet verileri, video kaynağınızdan elde edilen video karesinin bir görüntüsünü içerebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Bizimle ve/veya hizmetimiz aracılığıyla girdiğiniz mal ve hizmet satın alımları da dahil olmak üzere işlemlerle ilgili bilgileri ("işlem verileri") işleyebiliriz. İşlem verileri, iletişim bilgilerinizi, kart ayrıntılarınızı ve işlem ayrıntılarınızı içerebilir. İşlem verileri, satın alınan mal ve hizmetlerin tedarik edilmesi ve bu işlemlerin uygun kayıtlarının tutulması amacıyla işlenebilir. Hizmetimizin doğru yönetimi için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Birçok site operatörü gibi, sitemizi her ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın gönderdiği bilgileri ("günlük verileri") işleyebiliriz. Günlük verileri, IP adresinizi, tarayıcı türünü ve sürümünü, sitemizin ziyaret ettiğiniz sayfalarını, ziyaretinizin saatini ve tarihini, bu sayfalarda geçirilen süreyi ve diğer istatistikleri içerebilir. Toplanan günlük verileri, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri içermez. Hizmetimizin doğru yönetimi, istatistiksel analiz ve kullanıcı davranışının anlaşılması için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Bu politikada tanımlanan kişisel verilerinizin herhangi birini, ister mahkeme işlemlerinde isterse idari veya mahkeme dışı bir prosedürde olsun, yasal iddiaların oluşturulması, uygulanması veya savunulması için gerekli olduğu durumlarda işleyebiliriz. Yasal haklarımızın, sizin yasal haklarınızın ve başkalarının yasal haklarının korunması ve ileri sürülmesi için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Bu poliçede tanımlanan kişisel verilerinizden herhangi birini, sigorta kapsamını elde etmek veya sürdürmek, riskleri yönetmek veya profesyonel tavsiye almak amacıyla gerekli olduğu durumlarda işleyebiliriz. İşimizin risklere karşı uygun şekilde korunması için bu tür verilere ihtiyacımız var.
Bu Bölüm 2'de belirtilen kişisel verilerinizi işleyebileceğimiz belirli amaçlara ek olarak, tabi olduğumuz yasal bir yükümlülüğe uyum için veya hayati çıkarlarınızı veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarını korumak için.
Sizden bunu yapmanızı istemediğimiz sürece lütfen başka herhangi bir kişinin kişisel verilerini bize vermeyin.