2022'de Amazon'da En Çok Ne Satılıyor?

Amazon , yaklaşık 12 milyon canlı ürün ile dünyanın en popüler pazar yeridir. Ayrıca, eBay ve Walmart'ı geride bırakarak yalnızca ABD'deki e-ticaret pazarının %49'undan fazlasını kaplar. Teknolojinin gelişmesi ve e-ticaretin büyümesiyle birlikte ürün kategorileri de artıyor.
Dolayısıyla, bu pazarda başarılı olmak istiyorsanız Amazon'da en çok hangi ürünlerin satıldığını bilmelisiniz.

İşte piyasada trend olan tüm öğelerin tam listesi:

Amazon'da En Çok Satan Ürünler

Video Oyunları ve Aksesuarları

Video oyunu endüstrisi, dünya çapında en hızlı büyüyen endüstrilerden biridir. Ve 2023 yılına kadar 200 milyar dolara ulaşması muhtemel. Bu sektörün hızlı büyümesinin bir başka nedeni de dünya çapında 2,7 milyon oyuncunun varlığı.
Bu kategori altında, Amazon'da en çok aşağıdakiler satılır:

 • Konsollar ve Kontrolörler
 • Oyun Başlığı
 • Hediye Kartları (Xbox ve PS)

Kitaplar

Amazon, ABD'deki tüm kitap satışlarının %50'sinden fazlasını ve e-Kitap satışlarının yaklaşık %83'ünü kontrol ediyor. Etkileyici bir başka istatistiğe göre, geçen yıl bu pazaryerinde 675 milyondan fazla basılı kitap satıldı.
Amazon'da daha yüksek satışlar kaydeden kitaplardan bazıları şunlardır:

 • Bilinçaltının Gücü Joseph Murphy
 • Düşün ve Zengin Ol, Napoleon Hill
 • Simyacı, Paulo Coelho
 • API bağlayıcısı , Amazon pazarında satışı kolay ve verimli hale getirir.

Elektronik ve Aksesuarlar

Elektronik ve aksesuarlar bu pazarda her zaman yenilenen ürünlerdir. Ve bu ürünü satan herhangi bir satıcı, bu ürünler her sezon satıldığı için asla eli boş gelmeyecektir.
Bu kategoride en yüksek satışları kaydeden ürünler:

 • Amazon Ateş Çubuğu
 • Amazon yankısı
 • Akıllı İç Mekan Ev Kamerası

Sağlık, Güzellik ve Kişisel Bakım

Bu, Amazon'da en yüksek satışları kaydeden bir başka gelişen endüstri ve ürün kategorisidir. Bu sektörün ise %16,4 oranında büyümesi bekleniyor.
Bu kategorinin en çok satan ürünleri şunlardır:

 • Makyaj mendilleri ve temizleme havlusu
 • Saç Düzelticiler ve Kesme Makineleri
 • Yoga matı

Cep Telefonları ve Aksesuarları

Teknik gelişmelerle birlikte cep telefonları da her yıl gelişiyor. Ve bununla birlikte, bu cihazlara olan talep ve çılgınlık da artıyor. Bu nedenle, bu ürünü satan satıcıların Amazon'da kar elde etmesi muhtemeldir.
İşte bu sektörün trend ürünleri:

 • iPhone ve aksesuarlar
 • Kablosuz Kulaklık
 • USB Duvar Şarj Cihazı

Amazon'da satış yapmak, çevrimiçi işinizi bir sonraki düzeye taşımanıza ve ürün satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Ancak doğru pazar yeri seçimi ile birlikte doğru ürünleri satmanız da önemlidir.

Bu kısa blog, Amazon'da en çok trend olan beş ürün kategorisini içeriyor. Daha fazla ayrıntı bulmak için 2021'de Amazon'da en çok trend olan ürünler makalesine bakınız.

Girl Eating Pizza

Etkili reklam verme, işletmenizin dijital dünyada başarılı olmasının en önemli yollarından biridir. Reklam vererek markanızın bilinirliğini artırabilir, hedef kitlenize ulaşabilir.

Girl Eating Pizza

E-ticaret, günümüzde birçok kişi ve kurumun tercih ettiği, rekabetin ve kazancın yüksek olduğu bir alan. Ancak e-ticarette başarılı olmak için sadece bir site kurmak ve ürün satmak yeterli değil.

Girl Eating Pizza

İngilizce öğrenmek isteyen birçok kişi sıkıcı ders kitaplarına, pahalı kurslara veya ezberci yöntemlere başvuruyor. Ama bunlar hem zaman hem de para kaybı.

Girl Eating Pizza

Dropshipping is a popular retail fulfillment method where a retailer doesn't keep the products it sells in stock. Instead, when a retailer sells a product, it purchases the item from a third party an

Girl Eating Pizza

CI/CD (Continuous Integration/Continuous Deployment) bir yazılım geliştirme metodolojisidir. Yazılım geliştirme sürecini otomatize ederek yazılımın hızlı ve güvenli bir şekilde teslim sağlar.

Girl Eating Pizza

Kuantum hesaplama, veriler üzerinde işlemler gerçekleştirmek için kuantum mekaniği ilkelerini kullanan bir hesaplama türüdür.

Girl Eating Pizza

Faceted search, arama sonuçlarını iyileştirmek için birden çok filtre veya yön uygulayarak büyük bir veri kümesinde arama yapma ve göz atma yöntemidir.

Girl Eating Pizza

Amazon dropshipping, ürünlerin direkt olarak müşterilere gönderilmesini sağlayan bir teslimat yöntemidir. Bu yöntemde, ürünleri satın almak için Amazon üzerinden bir satıcıya başvurulur. Satıcı, ürünl

Girl Eating Pizza

Amazon'un en çok satanlar listesi , güzellik, teknoloji, ev ve daha fazlası dahil olmak üzere her kategoride alışveriş yapanların en çok satın aldıkları 70 ürünün listesi sunuyoruz.